Pánský striptýz

Rozlučka pro Nevěstu

Líbí se ti co děláme a chceš od nás akci na kterou rozhodně nezapomeneš? Pak si vyber z naší nabídky. Tvé touhy jsou neomezené, tak nešetři a ukaž co jsi vždy chtěla. Na výběr toho je dost a pokud chceš něco extra, určitě nám napiš – nějak to vymyslíme.

Privátní striptýz od sexy striptéra

Pánský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem ženám. Nezáleží na tom, zda máte partnera nebo jste zrovna single, na polonahé a vypracované mužské tělo se jistě rádi podíváte. Bez pánského striptýzu se neobejde žádná dámská jízda, kterou tato show rozhodně rozjede. Abyste si mohli užít striptýz, nemusíte chodit do žádného baru, ale show můžete uspořádat i u sebe doma.

Objednejte si našeho sexy striptéra kamkoli po celé ČR bude potřeba. Chcete si sáhnout na vypracované mužské tělo nebo byste ráda tanec na klíně? S námi je všechno možné. Do domluveného klubu, apartmánu, hotelu, bytu, je to na vás. Užijte si den jakoby byl váš poslední. Ať už chcete sexy hasiče, policistu, hodinového manžela nebo jste na sexy lékaře, vše bude.

Objednat

Plavba na Vltavě se striptérem

Vlny nebudou to jediné co s vámi bude houpat. Skvělá podívaná na Prahu společně s atraktivní společností. Užijte si jedinečnou show na party lodi. Zajistíme pro vás nejen striptéra, ale postaráme se o celou plavbu. S námi tak nemusíte nic řešit. Tento zážitek je vhodný pro rozlučky se svobodou i jiné oslavy.

Loď je až pro 11 cestujících, má vnitřní prostor v případě špatného počasí a také venkovní posezení v horkých letních dnech. Sexy striptér i láhev sektu je součástí ceny pronájmu vybrané lodi.

Nabízíme několik variat pronájmu lodí: Historická loď pro 11 osob za 8.500 Kč, Výletní party loď pro 10 osob za 9.300 Kč, Osobní party loď až pro 30 osob za 9.500 Kč, party vor až pro 11 osob za 7.500 Kč. Pro pomoc s výběrem i doporučení nás neváhejte kontaktovat.

Objednat

Párty jízda v Hammeru

Spojení luxusu a erotiky? S námi to jde. Neřeš jak, prostě pojď do toho. Potěšte své smysly nevšedním striptýzem v limuzíně. Splňte si svá tajná přání a rozmazlete se trochou nevšední erotiky. Připravili jsme pro vás pánský  striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s rozlučkou se svobodou, s narozeninovou oslavou i s jakoukoliv jinou speciální příležitostí.

Hummer Long v Praze je určen pro 14 – 16 cestujících. Po skončení jízdy tě Hummer může vysadit před námi zajištěným podnikem v centru Prahy, kde může párty pokračovat.

Cena zahrnuje pánský striptýz, chlazený sekt i možnost rezervace v music clubu s balónkovou výzdobou a welcom drinkem.

Objednat

Limuzínou se striptérem

Chcete nevěstě zařídit luxusní jízdu Prahou, aby se cítila na své rozlučce se svobodou jako opravdová hvězda s velkým H? Je to její přání, ale bála se o něj říct? Potěšte ji. Pojďte si vychutnat luxus plný zážitků. Vyzvedneme vás kdekoliv a vysadíme například v music clubu s tanečním parketem, kde může vaše skvělá párty pokračovat. Nenechte se omezovat a pojďte si s námi užít poslední svobodný večer.

Limuzína v Praze může přepravovat až 8 cestujících. Cena zahrnuje pánský striptýz, chlazený sekt i možnost rezervace v music clubu s welcom drinkem a balonkovou výzdobou.

Dále také zajišťujeme pronájem limuzíny ve městech: Brno - 9.800 Kč pro 7 os., 11.500 Kč pro 10 os., 12.500 Kč pro 12 os. Pardubice: 11.200 Kč pro 8 os., Znojmo: 9.800 Kč pro 7 os., 10.900 Kč pro 9 os.

Objednat

Privátní salonek se striptérem

Rozlučka se svobodou bez starostí? S námi samozřejmost. Dle vašeho výběru vám nabídneme rezervaci v music klubu s tanečním parketem nebo cocktail baru v centru Prahy. Bude na vás čekat welcom drink s možností výběru - Prosecco/ Chupito/ nealko drink, atraktivní striptér a balónková výzdoba.

V našich podnicích je samozřejmostí soukromý box nebo salonek. Vše s vámi rádi domluvíme.

Námi zajištěné podniky jsou díky svému zaměření na rozlučky se svobodou vhodné i na vystoupení více striptérů.

Objednat

Rozlučková party na voru

Hledáte zážitek, který by neměl na vaší rozlučce se svobodou chybět? Skvělá podívaná na Prahu se sexy striptérkou a party výletní vor s grilem je to pravé.  Plout můžete celoročně! Ptáte se jak je to možné?

Party vor o rozměrem 8 x 4,5 m až pro 11 osob je krytý ze všech stran a k tomu plynová lampa, která se postará o teplo. O bezstarostnou plavbu se postará náš kapitán. Na vyjížďku si můžete přinést vlastní nápoje a další občerstvení, a to je možné i v dřívějším čase, než plánovaná vyjížďka. Grilovací pomůcky, základní sada nádobí i lednice jsou k dispozici.

Chcete, aby vaše rozlučka pokračovala? Zajištění music clubu s tanečním parketem nebo cocktail baru v centru Prahy, balonková výzdoba a welcom drink nejen pro ženicha? Vše je zahrnuto v ceně.

Objednat

Náš tip na rozlučku pro nevěstu

Připravit celovečerní program na rozlučku se svobodou? Rádi vás navedeme tím správným směrem.

Zahajte rozlučkovou party hodinovou plavbou party lodí v centru Prahy s neomezenou konzumací vína, nealka, kávy a čaje. Potěšte nevěstu pohledem na pražské památky i atraktivním striptérem, který vaší plavbě dodá ten správný nádech.

Pokračujte luxusní jízdou v limuzíně v doprovodu striptéra a vychlazené láhve sektu. Závěrem vás bude čekat rezervace v music clubu s tanečním parketem nebo cocktail baru v centru Prahy s balónkovou výzdobou, welcom drinkem a možností salonku nebo privatního boxu. Balíček je maximálně pro 8 osob. Podniky ve kterých váš večer zajistíme se potkávají dámské i pánské rozlučky se svobodou a tím je zaručeno, že zábava bude v plném proudu.

Objednat

Break Dance show v music clubu

Rozlučka se svobodou bez starostí?  Rádi vás navedeme tím správným směrem. Nabídneme vám rezervaci music klubu s tanečním parketem nebo cocktail baru v centru Prahy. Bude na vás čekat balónková výzdoba, welcom drink s možností výběru – Prosecco/ Chupito/ nealko drink a akrobatická show s tancem ve stylu break dance. Vyzkoušejte tuto netradiční formu pánského striptýzu. Show je postavená na street dance pohybech a rozhodně zaujme každou nevěstu, která má ráda tanec.

V našich podnicích je samozřejmostí soukromý box nebo salonek. Vše s vámi rádi domluvíme.

Podniky ve kterých váš večer zajistíme se potkávají dámské i pánské rozlučky se svobodou a tím je zaručeno, že zábava bude v plném proudu.

Objednat
© Copyright 2024 pansky-striptyz.cz