dámský striptýz

Rozlučka pro ženicha

Líbí se ti co děláme a chceš od nás akci na kterou rozhodně nezapomeneš? Pak si vyber z naší nabídky. Tvé touhy jsou neomezené, tak nešetři a ukaž jak dobrý jsi kamarád. Na výběr toho je dost a pokud chceš něco extra, určitě nám napiš – nějak to vymyslíme.
Pánská rozlučková party a striptérka

Privátní striptýz od sexy striptérky

Dámský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem mužům. Svatba je sice za dveřmi, ale poslední sexy podívaná rozhodně neuškodí.  Bez dámského striptýzu se neobejde žádná pánská jízda, kterou tato show rozhodně rozjede. Abyste si mohli užít striptýz, nemusíte chodit do žádného baru, ale show můžete uspořádat i u sebe doma.

Objednejte si naší sexy striptérku kamkoli bude potřeba. Chcete si sáhnout na sexy ženské tělo nebo bys rád tanec na klíně? S námi je všechno možné. Do domluveného klubu, apartmánu, hotelu, bytu, je to na vás. Užijte si den jakoby byl váš poslední. Ať už chcete playboy dívku, policistku, zdravotní sestru, taxikářku, letušku nebo námořnici, vše je možné.

Cena: 3500 Kč

Cena: 3500 Kč

Striptérka i striptér na lodi

Plavba na Vltavě trochu jinak

Vlny nebudou to jediné co s vámi bude houpat. Skvělá podívaná na Prahu společně se sexy společností. Užijte si jedinečnou show na výletní lodi nebo na luxusní jachtě. Zajistíme pro vás nejen striptérky, které vám zprostředkují nezapomenutelný zážitek, ale postaráme se o celou plavbu. S námi tak nemusíte nic řešit. Tato služba je vhodná pro soukromé osoby i pro firemní zákazníky.

Loď je pro 8-30 cestujících, má vnitřní prostor v případě špatného počasí a také venkovní posezení v horkých letních dnech.

Cena: 8000 Kč

Cena: 8000 Kč

Jízda v limuzíně Lincoln

Párty jízda v Hammeru

Spojení luxusu a erotiky? S námi to jde. Neřeš jak, prostě pojď do toho. Potěšte své smysly nevšedním striptýzem v limuzíně. Splňte si svá tajná přání a rozmazlete se trochou nevšední erotiky. Připravili jsme pro vás pánský i dámský striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s rozlučkou se svobodou, s narozeninovou oslavou i s jakoukoliv jinou speciální příležitostí.

Hummer Long je určen pro 14 – 16 cestujících. Po skončení jízdy tě Hummer může vysadit před námi zajištěným podnikem v centru Prahy, kde může párty pokračovat.

Cena: 8000 Kč

Cena: 8000 Kč

Dámská jízda v limuzíně

Hvězda večera v limuzíně

Chceš kamarádovi zařídit luxusní jízdu Prahou, aby se cítil na své rozlučce jako hvězda? Je to jeho přání, ale bál se o něj říct? Potěš ho. Pojď si vychutnat luxus plný erotiky.

Vyzvedneme tě kdekoli a vysadíme tě například v námi domluveném podniku, kde může tvoje skvělá párty pokračovat. Nenech se omezovat a pojď si s námi užít tvůj poslední svobodný večer.

Limuzína může přepravovat až 8 cestujících.

Cena: 7.500 Kč

Cena: 7.500 Kč

Striptérka na vaši party na chatě

Rozlučka v clubu

Zakončení vaší nevšední rozlučky s kamarády v námi domluveném klubu v centru Prahy, kde na vás bude čekat alkohol, striptéři/ striptérky a cokoli jiného budete chtít? U nás vše možné. Výběr salonku v námi zajištěných podnicích je samozřejmostí.

Vaše rozlučková party bude doplněna o balónkovou výzdobu a welcome drink.

 

Cena: 3500 Kč

Cena: 3500 Kč

Striptérka na rozlučku se svobodou

Hard striptýz s vibrátorem

Hard striptýz s vibrátorem je ta nejpikantnější show, kterou vám můžeme nabídnout. Naše doporučení je výhradně pro pánské publikum. Pořádáte rozlučku se svobodou, pánskou privátní oslavu nebo firemní party bez účasti žen?  V tom případě je tato show pro vás to pravé.

Slečna je s oslavencem v těsném v kontaktu a možnost zapůjčení svých erotických pomůcek k výpomoci při vystoupení je samozřejmostí.  Neváhejte si tuto specialitu objednat, slečny za vámi přijedou kamkoliv.

Cena: od 5.000 Kč

Cena: od 5.000 Kč

Objednej si tu nejlepší rozlučku pro nevěstu přímo tady

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů